ÇEŞİT ÇEŞİT YAVRULAR ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRİLİR..(Zonguldak)

ÇEŞİT ÇEŞİT YAVRULAR ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRİLİR..(Zonguldak)

Dünyanın parasını verip köpek satın almak yerine barınaktan ücretsiz bir köpek sahiplenmeyi hiç düşündünüz mü?Neden barınaktan ücretsiz bir can satın almayasınız ki !' Onlar da köpek onlar da sevmeye sevilmeye muhtaç .Onlar da petshoplardan alacağınız köpekler kadar sadık bir dost.Üstelik parayla satın alınan dostlardan değil yürekle sevgiyle sahipleneceğiniz ömrünün sonuna kadar dost olabileceğiniz canlar.Barınaklarsa saf kanı, kırması, yavrusu, genci, yaşlısı, sağlıklısı, hastası yüzlerce köpek mevcut .Aralarında saf kanlardan bile güzel kırma köpekler de var.Hiç olmazsa bir köpek satın almadan önce barınağa uğrayıp onların gözlerinin içine bakmaya ne dersiniz. Belki petshop sevdasından vaz geçip bu canlardan birini sahiplenebilirsiniz.

Resimler Zonguldak hayvan barınağından olup hepsi birbirinden ilginç hikayelerle barınağa getirilmiş olan köpekler ve bunların yavruları.

Barınak Gökgöl mağarasının biraz ilerisinde yer alıyor

iletişim:ketmenbripeta@hotmail .com
Karadeniz » Zonguldak » Zonguldak
Görüşülür
ÇEŞİT ÇEŞİT YAVRULAR ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRİLİR..(Zonguldak)
 
ÇEŞİT ÇEŞİT YAVRULAR ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRİLİR..(Zonguldak) ÇEŞİT ÇEŞİT YAVRULAR ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRİLİR..(Zonguldak) ÇEŞİT ÇEŞİT YAVRULAR ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRİLİR..(Zonguldak) ÇEŞİT ÇEŞİT YAVRULAR ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRİLİR..(Zonguldak) ÇEŞİT ÇEŞİT YAVRULAR ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRİLİR..(Zonguldak) ÇEŞİT ÇEŞİT YAVRULAR ÜCRETSİZ SAHİPLENDİRİLİR..(Zonguldak)
  • #2164888
  • Karşılaştır
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.