BAYER K-OTHRİNE SC 50 KOKUSUZ KALICI BÖCEK İLACI

BAYER K-OTHRİNE SC 50 KOKUSUZ KALICI BÖCEK İLACI

BAYER GÜVENCESİYLE

Geniş Spektrumlu Güçlü Formülasyon Etkin Haşere İlacıSİPARİŞ VERMEK İÇİN http://www.haseremarket.com sitemizi ziyaret ediniz.Etkili Olduğu Zararlılar:

Hamamböceği, Kalorifer Böceği, Karınca, Bit, Pire, Tahtakurusu, Sinek, Sivrisinek, Çiyan, Kırkayak vb. özellikle yürüyen haşereler üzerinde etkilidir.

Genel Özellikleri:

Sinek Sivrisinek benzeri uçkun haşerelerle birlikte özellikle hamamböceği, kalorifer böceği, bit, pire, tahtakurusu, karınca vb yürüyen haşereler üzerinde, güçlü sc formülasyonuyla ani düşürücü etkili yeni kuşak haşere ilacıdır.

Suyla seyreltilebilmesi ve buharlaşmayan süspansiyon olması sebebiyle, HALK SAĞLIĞI ilaçları kapsamında, kullanımı ve uygulaması oldukça kolay başarılı bir formüldür.

Sıkıldığı yerde ortalama tutunma süresi 10 hafta olduğu için uzun vadeli kalıcılığıyla ve böcekler üzerinde ani düşürücü etkisi ile en yüksek performansı alabileceğiniz bir üründür.

50ml'lik minik bir konsantre şişe, yaklaşık 4- 5 litre suyla seyreltilerek kullanıldığı için maliyet oldukça düşük olmaktadır.

Buharlaşmayan yapısı ve zemin tarafından emilmeyen süspansiyon yapısıyla, ev ve işyeri, ofis uygulamalarında ideal ürünlerdendir.

Geniş haşere spektrumu sebebiyle bir çok böcek cinsine karşı etkili olması, birkaç sorunu bir uygulamada ortadan kaldırma imkanı verir.

Ürün kullanma kılavuzunda, hangi haşere için ne miktar ve ne şekilde uygulamanız gerektiğini bulabilirsiniz.

Büyük İşyeri, imalathane vb alanlarda sürekli ve düzenli uygulamalar için 5.lt bidon ambalajı tercih edilebilir.

Opsiyon:

Sinek Sivrisinek benzeri uçkun haşerelerle kapalı veya açık alanlarda mücadele için kullanılan sinek lambaları ve cızlar için tıklayınız.

Teknik Özellikler:

Etkili Madde:

Litrede 50 g. saf Deltamethrin
Marmara » İstanbul » Gaziosmanpaşa
12₺
  • 12₺
    Marmara » İstanbul » Gaziosmanpaşa
BAYER K-OTHRİNE SC 50 KOKUSUZ KALICI BÖCEK İLACI
 
BAYER K-OTHRİNE SC 50 KOKUSUZ KALICI BÖCEK İLACI BAYER K-OTHRİNE SC 50 KOKUSUZ KALICI BÖCEK İLACI
  • #1592916
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.