Ağaoğlu My World Europe Satılık 1+1

Ağaoğlu My World Europe Satılık 1+1

Ağaoğlu My World Europe Ayazma Arena Residence B Tipi 1+1 67, 02 m2 dairem devren satılıktır. Arena Residence'ın en uç bloğu olan B6 Blokdadır.
Metro ve TEM'e yakınlığı ile şehrin yeni merkezinde bulunan Ağaoğlu My World Europe'daki dairem Kuzey - Batı çephelidir.
Ekte bulunan fotoğraflarda dairenin konumunu ve daire planını bulabilirsiniz.
Arena Residense:
Arena Residence, karşılıklı şekilde 3'er bitişik bloktan oluşacak şekilde büyük bir meydan etrafında konumlandırılmış 6 blokta 1.402 konuttan oluşuyor.

Bloklara ismini veren Arena, tam bir yaşam alanı. Açık koskoca bir meydan havuzunun etrafında konumlandırılmış mağazalardan oluşan açık hava alışveriş merkezi My World Europe sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

Çok estetik ve karakteristik bir mimarisi olan Arena Residence, 17 ile 25 arası değişken kat sayılarına sahip. Arena Residence'da normal katlardaki konutlar 1+1 ve 2+1, teraslardaki konutlar ise her birisinin özel muhteşem terasları olan 3+1 konutlardan oluşuyor.

Büyük Havuz: Pool Residence'ın ortasında yer alan açık yüzme havuzu tam 130 m. uzunluğunda ve 1600 m2 alana sahip.

Su Kaydırakları: Su kaydırakları ile daha da eğlenceli hale getirilen bu dev havuzda sizler dinlenirken çocuklarınız da doyasıya eğlenecekler.

Kapalı Otapark : Ağaoğlu My World Europe'da her daire için özel kapalı otopark var.

Güvenlik: İçiniz rahat olsun! Kapalı devre kamera sistemi ve profesyonel güvenlik personeli ile My World Europe'da her zaman güvende olacaksınız.

Kojenerasyon: My World Europe projesi içerisinde bulunan doğal gaz çevrim santrali ile sitenin elektrik enerjisi ihtiyacınıntamamı karşılanmaktadır. Kojenerasyon sistemi ile doğalgaz santralinin atığından da sitenin ısınma ihtiyacı karşılanmaktadır. My World Europe, böylece dünya standartlarında ısı yalıtım teknolojisiyle minimum enerji tüketecek şekilde tasarlanmış olup binalar maksimum verimlilik ve minimum atık ile şu ana kadar geliştirilen çevreye en duyarlı proje unvanını kazanmaktadır.

Kaykay Parkuru: Arena'da bulunan çok etaplı kaykay özel parkuru tüm gençlere bu popüler aktivitede yarışma ve eğlenme imkanı sunuyor.

Alışveriş Merkezi: Büyük bir meydan havuzunun etrafında konumlandırılmış 47 adet mağazadan oluşan açık hava alışveriş merkezi tam 7.200 m2 büyüklüğünde. Arena, My World Europe sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı, içerisinde süpermarket, kafeler, restaurantlar ve yaşayanların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çeşitli mağazalar yer alacak.

Kreş: Siz eşinizle birlikte yüzün, alışverişe çıkın ya da golf oynayın. Çocuklarınız konusunda uzman eğitmenlerimiz eşliğinde kreşimizde hoşça vakit geçirsin.

Golf Kulübü / Parkuru: My World Europe içerisinde bir golf klübü, bir antrenman sahası (driving range) ve 9 delikli bir kısa tur golf parkuru bulunuyor. Golf, My World Europe sakinleri için artık ulaşılamayacak bir ayrıcalık değil.

Açık Spor Sahaları: My World Europe içerisindeki açık futbol, basketbol ve voleybol sahalarında tüm açık hava sporlarını ailenizle birlikte yapabilirsiniz.

Internet / IPTV : My World Europe'da yüksek geçirgenlik özelliğine sahip fiber optik kablo altyapısı sayesinde IPTV ve sınırsız hızda internet tüm sakinlerimiz için standart olarak sunuluyor.

Satış fiyatına 4.250 TL. (Klima ve Ankstre) dahildir.
Marmara » İstanbul » İkitelli
190.000₺
  • 190.000₺
    Marmara » İstanbul » İkitelli
Ağaoğlu My World Europe Satılık 1+1
 
Ağaoğlu My World Europe Satılık 1+1 Ağaoğlu My World Europe Satılık 1+1 Ağaoğlu My World Europe Satılık 1+1 Ağaoğlu My World Europe Satılık 1+1 Ağaoğlu My World Europe Satılık 1+1
  • #2722668
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.