ANKARA nın KÖYÜNDE SATILIK KANGAL YAVRULARI

ANKARA nın KÖYÜNDE SATILIK KANGAL YAVRULARI

KANGAL KÖPEKLERİMİİZ AKBAŞ VE NORMAL(BOZ) CİNSİDİR. BİREBİR AKBAŞ KANGAL CİNSİ KÖPEKLERİ KADAR BOYLU OLACAĞINI ZANNETMİYORUM AMA, HEMEN HEMEN KÖKEN YAKALANMIŞTIR. ZATEN AKBAŞ CİNSİ KÖPEKLERİN SAF KÖKENİNİ BULAMK ÇOK ZORDUR.

DİĞER BOZ CİNSİ İSE SAF KAN KANGALDIR VE YAVRULARIDA ÖYLEDİR. VERİLİRKEN ANNESİ BABASI DA ALICIYA GÖSTERİLMEKTEDİR. BEKÇİ, KORUMA VE DAVAR KÖPEĞİ OLARAK KULLANILMASINI ÖNERİRİM. FİYATTA PAZARLIKTA YAPILABİLİR.

NOT: KANGAL KÖPEKLERİ ÖZGÜRLÜĞNE DÜŞKÜN OLDUKLARINDAN DAR ALAN VE SÜREKLİ BAĞLI TUTULMAK ONLARI SIKABİLİR.

YAVRULAR 3 AYLIKTIR.
İç Anadolu » Ankara » Gölbaşı
750₺
ANKARA nın KÖYÜNDE SATILIK KANGAL YAVRULARI
 
ANKARA nın KÖYÜNDE SATILIK KANGAL YAVRULARI ANKARA nın KÖYÜNDE SATILIK KANGAL YAVRULARI ANKARA nın KÖYÜNDE SATILIK KANGAL YAVRULARI ANKARA nın KÖYÜNDE SATILIK KANGAL YAVRULARI ANKARA nın KÖYÜNDE SATILIK KANGAL YAVRULARI ANKARA nın KÖYÜNDE SATILIK KANGAL YAVRULARI
  • #1706774
  • Karşılaştır
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.