AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL

AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL

TÜRKİYE NİN NERESİNDE OTURURSANIZ OTURUN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT
HER YIL 10 GÜN ÖMÜR BOYU SAĞLIK*YATIRIM*TATİL İMKANI
ÇOK CAZİP ÖDEME VE TAKSİT İMKANLARI İLE HEMEN TAPU
AFYON / KAZLIGÖL de 600 trilyon yatırımla yapımına başlanan Çınar Termal Tesislerinde 5 yıldızlı tatil sağlık ve yatırım fırsatı
Türkiye nin değişik il lerinden Afyon a ücretsiz tanıtım (yemek ve yol üçretsiz)seferlerimize isterseniz ailenizle birlikte katılabilirsiniz arayın görüşelim.
MÜRACAAT İÇİN
AYTEN HANIM
TEL.4412960
ANKARA
http://www.cinartermal.com.tr

TATİL KÖYÜMÜZÜN BAZI ÖZELLİK VE AVANTAJLARI:
» Çınar Termal Turistik İşl. Ltd. Şti.’ne ait sosyal tesisler mevcuttur. (bay-bayan kapalı ve açık yüzme havuzları, halı saha, bowling salonu, kreş, Yörük çadırı, Türk hamamı, sauna, Sağlık kompleksi, mini basket-voleybol sahaları, çocuk oyun alanları, vb.)
» Yerlerimiz yılda 10 gün kullanım hakkı, ömür boyu olmak üzere tapulu olarak sizler için satışa sunulmuştur. Veraset yoluyla sevdiklerinize intikal ettirebilirsiniz
» Çınar Termal Tatil Köyünde yeri olan üyelerimiz kendilerine ait dönemlerinin diledikleri gibi kullanabilir veya sevdiklerinin kullanımına sunabilirler.
» Üyelerimiz 365 gün boyunca Çınar Termal Turistik İşl. Ltd. Şti.’ne ait sosyal tesislerin -alışveriş merkezleri ve lokanta hariç- tamamından %50 indirim hakkına sahiptir. Ve sözleşmeyle sabittir. Bu indirimler belirli tesislerde yılın belirli dönemlerinde kampanyalarla daha da artırılacaktır. (Lokantada indirim belirli oranda yapılacaktır. İndirim miktarı tesis açılınca belli olacaktır)
» Üyelerimizin ilk kullanım hakkı kura ile belli olacak daha sonraki yıllarda her yıl bir ay sonra olmak üzere dönerli olarak kullanım hakkına sahip olacaklardır.
» Aynı dairede iki dönemi olan üyelerimiz dilerse iki dönemi ard arda, dilerlerse 6 ay ara ile kullanabilirler
» Üyelerimiz kendi dönemlerini kendi imkânlarıyla veya şirketimiz aracılığıyla zamanında haber vermek şartıyla kiraya vererek ek gelir elde edebilirler.
» Üyelerimiz isterlerse şirketin belirleyeceği rahiş bedel karşılığında şirkete kiraya verebileceklerdir.
» Üyelerimiz isterlerse şirketin kendisine bildirdiği 5 yıldızlı otellerde tatil karşılığında takas yaparak tatil imkânı da elde ederler.
» Şirketimiz hizmete başladıktan sonra ikinci el alım satım borsası kurarak yerlerini satmak isteyen üyelerimize yardımcı olacaktır.
Ege » Afyonkarahisar » İhsaniye
1₺
  • 1₺
    Ege » Afyonkarahisar » İhsaniye
AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL
 
AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL AFYON GAZLIGÖL ÖMÜRBOYU 5 YILDIZLI SAĞLIK*YATIRIM*TATİL
  • #1924074
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.