ACELE VİLLADA 3000 TL MAAŞLA YATILI ÇALIŞACAK EVLİ ÇİFT ARIYORUZ

ACELE VİLLADA 3000 TL MAAŞLA YATILI ÇALIŞACAK EVLİ ÇİFT ARIYORUZ

Danışmanlığını Yaptığımız Seçkin Ailemiz adına; Hizmetli olarak çalışabilecek aşağıda belirtilen niteliklerde bir çifte ( Karı / Koca ) ihtiyacımız vardır.Aradığımız Nitelikler ( Karı / Koca olarak Her iki Aday için )

** Kesinlikle Türk Vatandaşı,

** Asgari ilk Okul Mezunu ( Eğitimli Adaylar tercihimizdir.)

** 45 Yasını aşmamış, Dinç ve Enerjik ,

** Erkeğin Ehliyetinin Bulunması

** Düzgün Türkçe konuşabilen,

** Sabıkasız olunması

** En Az 2 yıl Sureyle Benzer islerde çalışmış ve referans sahibi;

** Tercihen Çocuksuz (Yetişkin, ayrı yasayan çocuklu olabilir),

** Güler yüzlü, saygılı, güvenilir, yasadığı Ev & Ailenin bir parçası olabilecek tutarlılıkta , uzun soluklu çalışabilecek;

Eş'lerden Bey olanı Ailenin Şoförlüğünü ve Bahçe vb. Genel Hizmetlerini yapacaktır.Hanim da Evin Temizlik, yemek, ütü vb. Ev işlerinde Hizmetli-Yardımcı olarak çalışacaktır.

Kendilerini bu ise uygun gören aday çiftlerimizin Danışmanlığımıza başvurmasını rica ederiz.Damla insan kaynakları 22.12.2005 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle Faaliyet göstermektedir..
Marmara » İstanbul » Şişli
3.000₺
  • 3.000₺
    Marmara » İstanbul » Şişli
ACELE VİLLADA 3000 TL MAAŞLA YATILI ÇALIŞACAK EVLİ ÇİFT ARIYORUZ
 
ACELE VİLLADA 3000 TL MAAŞLA YATILI ÇALIŞACAK EVLİ ÇİFT ARIYORUZ ACELE VİLLADA 3000 TL MAAŞLA YATILI ÇALIŞACAK EVLİ ÇİFT ARIYORUZ ACELE VİLLADA 3000 TL MAAŞLA YATILI ÇALIŞACAK EVLİ ÇİFT ARIYORUZ ACELE VİLLADA 3000 TL MAAŞLA YATILI ÇALIŞACAK EVLİ ÇİFT ARIYORUZ ACELE VİLLADA 3000 TL MAAŞLA YATILI ÇALIŞACAK EVLİ ÇİFT ARIYORUZ
  • #2734089
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.