6 yaş ve üzeri çocuklar için Biyolojik Aktif Gıda takviyesi serisi.

6 yaş ve üzeri çocuklar için Biyolojik Aktif Gıda takviyesi serisi.

6 yaş ve üzeri çocuklar için Biyolojik Aktif Gıda takviyesi serisi. Çocukta normal büyüme ve gelişmeyi sağlıyor, aktif hayatı destekliyor, bağışıklık sistemini güçlendirir ve fiziksel gücü arttırıyor. Yeterince güçlenmemiş ve bir forma girmemiş çocuk organizması her gün modern hayatın oluşturduğu negatif faktörlere daha çok maruz kalmaktadır. Stresler, yorgunluk, uykusuzluk, sinir bozuklukları, değişen hava koşulları çocuk organizmasının bağışıklık sistemini zayıflatmaktadır.

Bu faktörlerden kaçınmanın zor olması sebebiyle, çocukların beslenmesinin yeterli ve dengeli olması, günlük beslenmeleri ile sağlayamadıkları tüm mikronutriyentleri içermeleri konusunda büyük özen göstermek gerekmektedir.

Problemin çözülmesi için çok erken yaşlardan başlayarak doğru beslenerek, gelişen organizmayı vitamin ve mineral kaynağı olan Biyolojik Aktif Gıda takviyeleri ile desteklemek gerekmektedir. Bu maddeler normal gelişim, sağlıklı yaşam şartlarını destekleyerek, çocuğun hareket eklemlerini, bağışıklık sistemini güçlendirir ve enerji birikimini sağlar.Kuşkusuz birçok firma, piyasa ihtiyaçlarını dikkate alarak, çocukların gıda ürünlerinin yanında genel gelişim desteğini sağlayan Biyolojik Aktif takviyesi önermektedir. Vision Şirketi tarafından sunulan Lifepac Junior ürünlerinin bunlardan farkı ise, en modern çalışmalar ışığında, taze arı sütü ile balın, yüksek miktarda organik silikon içeren bambu özütüyle, çeşitli vitamin ve mikroelementlerin bir arada kullanılmasıdırr. Bu kadar farklı etkin bileşeni, etkili ve yeterli oranda başka hiçbir üründe bulamazsınız!Lifepac Junior ürün grubuna ileride 6 ürün daha dahil edilecek olup, bu ürünler çocuklar için gerekli olan vitamin mineral ve biyolojik aktif gıda kaynağını oluşturacaktır.

Lifepac Junior ürün grubuna ait Biyolojik aktif gıda takviyeleri, kullanım kolaylığı açısından çeşitli ambalajlar (tüp, ezme, kapsül ve tablet) halinde piyasa sunulmuş olup, çocuklar için çok çekici çikolata, çilek, limon, vanilya tadına sahiptir. BEDAVA DANIŞMANLIKRANDEVU İÇİN: http://turkey.vipgroup.net /article.php?cid=65
Marmara » İstanbul » İstanbul
Görüşülür
  • Görüşülür
    Marmara » İstanbul » İstanbul
6 yaş ve üzeri çocuklar için Biyolojik Aktif Gıda takviyesi serisi.
 
  • #78788
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.