24saat zamanlayıcı priz timer zaman ayarlı priz

24saat zamanlayıcı priz timer zaman ayarlı priz

ZAMAN AYARLI PRİZ. ÜRÜN SIFIRDIR. HİÇ KUTUSU ACILMAMIŞTIR.CE KALİTE BELGESİNE SAHİPTİR.KULLANMA KLAVUZU PAKETİN İÇİNDEDİR.

ZAMAN AYARLI, ANAHTARLI ÇOCUK KORUMALI SÜPER BİR ELEKTRİK PRİZİ. PRİZE BAĞLADIGINIZ CİHAZI, İSTEDİĞİNİZ SAATTE ÇALISMASINI VEYA İSTEDİĞİNİZ SAATTE KAPANMASINI SAĞLAR.NERELERDE KULLANILIR:

ÖRNEĞİN, ÇAMAŞIR MAKİNANIZIN SAATLERCE İŞİ BİTTİKTEN SONRA KAPATMAK İÇİN BEKLEMEYİN. TELEVİZYON, RADYO, TEYP, FIRIN, VANTİLATÖR, İNİZİN İSTEDİĞİNİZ SAATTE KAPANMASINI VEYA AÇILMASINI SAĞLAYIN. BÖYLECE UNUTSANIZ VEYA UYUSANIZ BİLE CİHAZLARINIZ OTOMATİK OLARAK KAPANACAK, HEMEN TASARRUF YAPIP, HEMDE CİHAZLARININ AŞIRI YÜKTEN ETKİLENMESİNİ ÖNLEYECEKSİNİZ. ARTIK İŞE GİDERKEN CİHAZLARINIZI KAPATMADIM DİYE ENDİŞELENMEYİN. ÜRÜNDEN İSTEDİĞİNİZ SAYIDA ALABİLİRSİNİZ.HER EVE LAZIM...GERÇEKTEN MÜTHİŞ BİR CİHAZ, KAÇIRMAYIN!!!ÖZELLİKLERİ

24 SAATE KADAR ZAMAN AYARIEVİNİZDEKİ NORMAL PRİZİNİZE TAKILARAK KULLANIR. HİÇBİR EK BAĞLANTI, BUAT AÇMAYA, VİDALAMAYA GEREK YOKTUR. Bir saniyede evinizdeki prizin tüm özelliklerinizi değiştirin.ON-ZAMAN AÇMA ZAMANLAMA ANAHTARI(Böylece Prizinizin zaman sistemini devreden çıkararak normal direkt çalışmasını sağlayabilirsiniz. Surekli prizden çıkarma sonucu oluşacak aşınma ve kısa devrelerden cihazınızı korumuş olursunuz.)İÇERİSİNDEKİ KIRMIZI RENKLİ, ÇOCUK KORUMA SİSTEMİ İLE PRİZ DELİKLERİ KAPALIDIR. FİŞ BASTIRARAK TAKILDIGINDA AÇILMASINI SAĞLAR.KOLAY VE RAHAT KULLANIMKALİTELİ MEKANİK İÇ YAPISIYLA UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM.nasıl çalışır?prizin üzerindeki siyah minik (yön okundan çevirerek) oku o anda saat kacsa rakamın üzerine getirin. böylece saati ayarlamış oluyorsunuz.

lambanın açılmasını istedğiniz saate denk gelen rakamı bulun(11.30) ve o rakamdan başlayıp 23.30a kadar olan tüm siyah tırnakları aşağı doğru itin. ( yuvarlak kısmı cerceveleyen siyah bölüm. buradaki tırnaklar asağı dogru itili oldugu surede alete taktıgınız lamba calısıyor olacaktır)tırnakların asagı dogru oldugu zaman dilimi: zaman ayarlı prize taktıgınız alet calışır.

tırnakların kapalı( yukarı dogru- aldgınızdakı gibi) oldugu zamanlarda ise bu priza takacagınız aletin calısmayacagı zamandır.

aletin saatini kurdugunuz andan itibaren saat calısır ve her gun kurdugunuz aynı saatlerde acılıp kapanır.

prizin birde yan tarafında bir anahtar göreceksiniz. anahtar saat göstergeli yere getirirseniz priziniz zaman ayarlı olarak çalışır diğer konuma getirir isenizde normal priz gibi sürekli olarak çalışacaktır, zaman ayarını dikkate almadan.
Marmara » Bursa » Nilüfer
6₺
  • 6₺
    Marmara » Bursa » Nilüfer
24saat zamanlayıcı priz timer zaman ayarlı priz
 
  • #1464101
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.