2012 YÖNETİCİ YA DA KONTROLÖR ARAYAN GAYRİMENKUL DEĞERLEME ŞİRKETLERİ İÇİN İLAN

2012 YÖNETİCİ YA DA KONTROLÖR ARAYAN GAYRİMENKUL DEĞERLEME ŞİRKETLERİ İÇİN İLAN

GELİŞKİN DÜZEYDE GAYRİMENKUL DEĞERLEME TECRÜBESİ BULUNAN, SORUMLU NİTELİĞİNİ HAİZ SPK LİSANSLI GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANI ORTAK YA DA YÖNETİCİ/KONTROLÖR/YÖNETMEN ARAYAN GAYRİMENKUL DEĞERLEME ŞİRKETLERİ İÇİN GÜNCEL 2012 YILI İLANI...
Tam zamanlı çalışmak suretiyle 6 yıl gayrimenkul değerleme tecrübesi bulunan, spk lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanıyım. Bu süre zarfında 25'nin üzerinde banka ve kurum için 50'nin üzerinde ilde, her türden (konut, tarla, dükkan, bina, fabrika, alış-veriş merkezi, otel, tatil kompleksleri v.b) yaklaşık 2500 değerleme raporu hazırladım.
İlgilenen firma yetkilileri aşağıda belirtilen e-posta adresi aracılığıyla irtibata geçebilir. Ücret beklentim asgari 4.000 TL'dir. Aşağıda yazılı e-posta adresi aracılığıyla irtibata geçen firmalara ayrıntılı CV göndereceğim.
degerlemeuzm@gmail.com
İç Anadolu » Ankara » Çankaya
Görüşülür
  • Görüşülür
    İç Anadolu » Ankara » Çankaya
 
  • #2818001
  • Şikayet
  • Yazdır
  • Favori
  • Paylaş
Site kullanıcıları tarafından oluşturulan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, ilanversen.com.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu ilanın hatalı olduğunu düşünüyorsanız lütfen bize bildirin.
İlana dön
Kapat
1pixel

Son gezdiklerim

Soru sor
Şikayet
Paylaş
 

Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet sunulabilmek için sitemizde Çerez (Cookie) kullanılmaktadır.